O nás
OL&MI - Anglicky snadno a přirozeně

Olga a Mirka:

Naše spolupráce je harmonická a vzájemně se podporující. Věříme, že tím podporujeme i naše klienty a že se nám tím daří vytvářet bezpečný prostor pro svobodnou komunikaci v cizím jazyce.


Naše vize:

  • zlepšit přístup veřejnosti k angličtině

  • učit se bez učení (přirozeně - jako děti)

  • ukázat, že učení může být zábava

  • podporovat lidi na jejich cestě za seberealizací a dosahováním svých cílů

  • znovuobjevení dětských principů radosti a hry

  • bezpečný prostor pro rozmluvení se anglicky


REFERENCE

Co o nás napsali účastníci našich seminářů:

Marie R.

Účastnice

"Líbí se mi energie, kterou Olga vyzařuje a to, jak Mirka umí lidem rozvázat jazyk a rozpoutat komunikaci"

Libor J.

Manažer

"Angličtina a komunikace všemi smysly. Krásně a plně prožitý den. Uvolnění duše i těla, otevření angličtině. Děkuji Mirko a Olgo."

Veronika B.

Účastnice

Děkuji Vám za velmi inspirativní setkání s angličtinou, jógou a tvorbou vision board. Workshop byl veden velmi profesionálně a spojení s aktivním programem je pro mne velmi zajímavé a podnětné pro další studium angličtiny. Moc se mi organizace a náplň workshopu líbí, je super možností nejen pro nás, kteří nemáme příliš možností komunikovat více AJ v běžném životě. Těším se na další setkání s Vámi!

Pavla H.

Asistentka

"Před seminářem jsem cítila určitou nejistotu a trochu i nechuť, že budu muset mluvit a nebude mě to bavit. Ulevilo se mi, že Olga vedla seminář velice klidně a pomalým tempem nás provedla přes prvotní strachy a obavy, které postupně začaly opadávat ..... asi tak v polovině semináře mi ani nepřišlo, že mluvíme anglicky"


Mirka Papajiková

Lektorka. Tanečnice. Fotografka. Mentorka.

Vzdělává se v oblasti psychologie, osobnostního rozvoje, psychoterapie a psychomotoriky.
Fascinuje jí propojení těla a mysli. Z této fascinace vychází její touha nacházet kreativní cesty osobnostního rozvoje skrze tělo.

Od února 2012 vyučuje taneční improvizaci a vede sebezkušenostní semináře. Poskytuje poradenství a konzultace pro osobnostní rozvoj. Od roku 2013 provádí školení měkkých dovedností.

Má bohaté spirituální zkušenosti a přitom je nohama pevně na zemi. Tím dokáže přinášet ucelené podněty pro osobnostní rozvoj, mít nadhled a porozumění.

Od roku 2015 spoluvede a organizuje sebezkušenostní semináře se zaměřením na oblast mezilidských vztahů v rámci Zážitkové akademie Titali.

Sama od roku 2011 rozvíjí vlastní taneční, poradenskou a fotografickou praxi v kreativním projektu Rozvoj tancem.

Olga Hladová

Olga je lektorka anglického a německého jazyka a také metod, jak se naučit cizí jazyk rychle. Olga je také odborná aromaterapeutka, lektorka hatha jógy a konzultantka osobního rozvoje

Cizím jazykům se věnuje intenzivně od střední školy. Učí své studenty, že cizí jazyk vůbec nemusí být o nekonečném drilování slovíček a gramatiky. 

Cizí jazyk  může do života přinést zábavu, příjemné chvilky objevování a radosti z komunikace.

Studium cizího jazyka je o citlivém a vědomém přístupu sám k sobě a se správnými nástroji podporujícími paměť se ho můžete naučit i za relativně krátkou dobu. Na cestě za úspěšným zvládnutím cizího jazyka vás Olga ráda provede, abyste se hned od začátku se zaměřili na to podstatné z celého úkolu, abyste se vyhnuli slepým uličkám postavili tak kvalitní základy.

Své zkušenosti nejen s cizím jazykem, také s aromaterapií, pohybem a jógou, studia makrobiotiky a Montessori vzdělávání, promítá do svých seminářů a práce s lidmi tak, aby cesta za kvalitním výsledkem byla kreativním procesem, hrou a intenzivním prožitkem.  Vše propojuje do vědomého pohybu nejen mysli, ale také těla tak, abychom se snadněji a s radostí pohybovali směrem ke svému cíli.