Když se hýbe tělo...

05.02.2017

Nedávno se mě ptal kamarád: "To jako když je to angličtina v pohybu, to tam běháte?" On je totiž velký sportovec, rád běhá a jezdí na kole. Angličtina na kole by mu podle všeho dávala smysl. Někdo jiný si zase myslí, že tam tančíme. Někdo by možná ocenil nějaký druh bojového umění, někdo klidnou jógu.

Pohyb je rozsáhlé téma a skýtá spoustu možností. Bohužel my ještě neumíme pokrýt potřeby všech sportovních odvětví. Takže neběháme, nebojujeme ani nelámeme rekordy. Naše angličtina v pohybu o tom není.

Je pro všechny, ať již mají k fyzickému pohybu vztah jakýkoliv. Může být pro fotbalisty, ale třeba i vědce nebo manažery. Je pro všechny, ať již jsou pravidelní nebo nepravidelní sportovci.

Náš pohyb neznamená pouze fyzický pohyb těla, zahrnuje také pohyb mysli. Když se hýbe tělo, dostává impuls mozek a paměť, když se hýbe tělo, hýbe se i mysl.

Naše lekce vedeme tak, aby byl pohyb přirozený a aby podporoval snadnou komunikaci v angličtině, která je hlavním cílem našich seminářů. Vedlejším, avšak neméně důležitým produktem je, ladění se na své tělo a poznávání sám sebe. Náš pohyb je vědomý pohyb - tedy pohyb za konkrétním cílem - fyzicky i mentálně.

Soustředíme se na otázky a témata, které jsou zajímavá a nejen že dokážou vtáhnout do konverzace, ale naše otázky a témata jsou vybírána tak, aby vám také dávaly impuls k pohybu mysli. Naším cílem je, abyste po našich seminářích odcházeli příjemně naladění a s pocitem uspokojení, že to s tou angličtinou přece jenom jde. A zároveň abyste se při odchodu po celém dni cítili uvolnění těla a aby i v mysli byl klid. V klidné mysli je totiž místo pro angličtinu, ale také na konkrétní otázky, kroky, cíle nebo zamyšlení, úvahy, které vás posunou z místa A do místa B J

Takže ano, hýbeme se, také cvičíme, ale pouze tak, aby to podporovalo uvolněnost těla a mysli a připravenost vstřebávat nejen angličtinu.

Jaká témata pro vás máme připraveny na další seminář?

"Emoce a Láska"

Kdy? 12.2.2017

Emoce: 9.30 - 13.30

Láska: 15.00 - 19.00

Můžete přijít jen na jednu část, která vás zajímá víc. Můžete však také přijít na obě. Obě témata krásně navazují jedno na druhé. Takže nejen, že budete celý den v angličtině, ale bezpochyby si odneste spoustu zajímavých podnětů k tématům EMOCE a LÁSKA.