Silvestr v pohybu pro Angličtinu v pohybu

06.01.2017

"We see in order to move; we move in order to see." William Gibson

(Díváme se, abychom se pohybovali, pohybujeme se, abychom viděli.")

Život v pohybu. Tělo i mysl v pohybu. Máme s Mirkou obě rády pohyb, který je vědomým pohybem za tím, co nás skutečně baví, co máme rády, co chceme změnit, udělat a žít.

Přesně takové jsme si také udělaly rozloučení se starým rokem a přivítání s novým rokem. Tři dny v plynulém a spontánním pohybu, ve kterých nechyběla kreativita, soustředění a radost. Vytvořily jsme si vision board na tento rok, který obsahoval všechna přání, cíle, ale i hodnoty, které bychom chtěly žít a do svých životů pozvat.

Vytvořily jsme úžasné věci, které bychom vám chtěly v příštím roce v našich seminářích předat. Všechny nápady vznikaly v čisté přírodě, obklopeny Bílým potokem, krásným lesem a ledovou krajinou prosvětlenou sluncem. Dívaly jsme se s úžasem kolem sebe a pohybovaly se v mrazivé krajině. Ale mráz nám nevadil. Naopak přinášel úchvatné ledové tvary ve vodě a mrazivé království vodopádu, a také magické prostředí pro náš kreativní fotografický záměr.

V plynulém toku posledních dní starého roku jsme udělaly hodně práce. Možná se ptáte: "Kteří blázni pracují na Silvestra?" My dvě :-) Není totiž práce jako práce. Nás totiž naše práce baví. Práce je naším koníčkem a radostí. A tak to nejspíš ani nakonec nebude práce, ale zábava.

Rády vám předáme něco z našich kreativních myšlenek v rámci seminářů ANGLIČTINA V POHYBU. Nebojte se, že vás poženeme do studeného vodopádu! Na našich seminářích vám během několika hodin zprostředkujeme tu radost, která při podobně bláznivých věcech přichází. Je to radost z poznávání nového, radost z překonávání sebe sama, radost z vlastního růstu a rozvoje.  Radost a zábava je jeden z nejdůležitějších faktorů, které ovlivní to, jak rychle a přirozeně se učíte. Radost je při učení angličtiny klíčovým faktorem, který může výrazně usnadnit a zpříjemnit celý učební proces.


Téma lednového semináře je: "Pohyb jako změna". Téma symbolicky navazuje na začátek nového roku, kdy tvoříme své plány na další rok. A tak kromě angličtiny třeba také přijdete na to, jakým směrem rozhýbat svůj svět, tělo a mysl v novém roce.

"Pohyb je změna. Změna je pohyb".

Pohyb a změna jdou neoddělitelně ruku v ruce. Když dáte do pohybu tělo, dáte do pohybu spoustu věcí a situací ve svém životě. Když otevřete svůj svět angličtině, angličtině hrou a poznáním, můžete svůj svět otevřít novým možnostem a příležitostem.

Seberozvojový seminář Pohyb jako změna sobota 14.1.2017,  10 - 18h